Firma remontowa Black Man

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na naszym rynku panuje ogromna konkurencja, firmy remontowe i budowlane stale to prześcigają się w przeróżnych rankingach jakości i satysfakcji udzielanych usług.

Co nas jednak wyróżnia?

Przede wszystkim wyjątkowe podejście do Klienta. Nasze długoletnie doświadczenie sprawia, że doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy Klient jest inny- jego oczekiwania co do współpracy mogą się znacznie różnić, dlatego tak duży nacisk stawiamy na dokładne poznanie Państwa oczekiwań.

Po drugie ludzie pracujący w firmie Blackman. Niewątpliwym fundamentem firmy są ludzie tworzący ekipę remontową. To grono doświadczonych fachowców, którzy w branży działają od wielu lat. Posiadają nie tylko wykształcenie budowlane, ale i ogromne zamiłowanie do wykonywanego fachu. Zawsze służą doradztwem we wszelkich trudnych sytuacjach. Jesteśmy dumni, że firmę Black Man może reprezentować doświadczona i świetnie zgrana ekipa remontowa. Łódź oraz inne miasta z województwa łódzkiego są obszarem naszego działania, na którym pomagamy klientom w sprawach związanych z budownictwem, remontami i pracami wykończeniowymi.

W wykonywaniu takich prac jak montaż kostki brukowej czy montaż instalacji budowlanych używamy najwyższej jakości sprzętu. Do gruntowania lub malowania ścian proponujemy materiały, których użycie pozwoli Państwu zachować oczekiwany efekt na długie lata. Współpracujemy z wieloma hurtowniami budowlanymi negocjując dla Państwa najlepsze ceny.

Rzetelność i terminowość to nasze motto. Dla nas najważniejszy jest Klient i jego zadowolenie. Nic nie sprawia nam tak dużej satysfakcji jak polecenie naszej firmy budowlanej przez Państwa. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom- nawet tym najtrudniejszym.

Z naszych usług skorzystało wiele firm i instytucji między innymi: Centrum Usług Wspólnych Oświaty w Łodzi, 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy, Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna w Łodzi, OSZ Dobieszków, Polres Development, Select Logistic, Spółdzielnia Mieszkaniowa "ŚRÓDMIEŚCIE" oraz Gmina Wieruszów, a także wielu prywatnych Inwestorów. Dysponujemy szerokimi referencjami na Państwa życzenie.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Terminowość i umiarkowane ceny

Posiadamy certyfikaty nowoczesnych technik budowlanych, stale doskonalimy umiejętności budowlane naszych fachowców.