Projekty architektoniczne, koncepcyjne, wykonawcze

Nowoczesne projekty

Na Państwa zlecenie wykonujemy także wszelkie projekty architektoniczne, koncepcyjne oraz wykonawcze. Staramy się obsługiwać Państwa kompleksowo, co oznacza, że  już od samego początku współpracy doradzamy w kwestiach projektowania i aranżacji wnętrz. Z doświadczenia wiemy jak bardzo potrzebne jest wsparcie na etapie urządzania własnego mieszkania, domu czy budynku firmowego. Pomagamy zaplanować komfortową i funkcjonalną przestrzeń, by codzienne wykonywanie obowiązków było dla Państwa przyjemnością. Dobrze wykonana aranżacja wnętrz stanowi cenne wsparcie przy urządzaniu pomieszczeń, a później znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie.

Projektowanie – jak działamy?

Za pomocą projektów koncepcyjnych określamy wstępną wizję funkcjonalno- przestrzenną projektowanej przestrzeni bez szczegółowych rozwiązań w projekcie. Projekt zawsze składa się z przedstawienia graficznego projektowanego obiektu, schematów funkcjonalno-przestrzennych w postaci rzutów. Na każdym etapie dokładnie omawiamy z Państwem każdy krok. Projekty wykonawcze zawierają już szczegółowe opracowania schematów funkcjonalnych, podział przestrzeni na strefy, aranżacje wnętrz, dobór kolorów, materiałów itp. Składają się one z rysunków technicznych (rzuty, widoki, przekroje), rysunków instalacyjnych (przyłącza elektryczne, hydrauliczne), opisu materiałowego oraz propozycji elementów wyposażenia.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług projektowania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do wizyty w naszym biurze zlokalizowanym w mieście Łódź, gdzie doświadczeni specjaliści Black Man udzielą Państwu niezbędnych informacji i pomogą stworzyć rozwiązanie na miarę Państwa potrzeb.