Profesjonalny remont elewacji

Podczas remontów elewacji lub prac wykończeniowych stosujemy kilka rodzajów tynków. Gdy wykonujecie Państwo remont elewacji, warto poprosić o ocenę budynku profesjonalistów, którzy pomogą wybrać odpowiednie materiały. Odnawianie elewacji zniszczonej przez upływ czasu oraz czynniki atmosferyczne stanowi ważną część naszych usług. Jesteśmy do dyspozycji i pomagamy Państwu osiągnąć założone cele i uzyskać oczekiwane efekty. Wykorzystujemy tynki tradycyjne, akrylowe oraz strukturalne. Nawiązujemy współpracę z najlepszymi producentami, a zlecone zadania wykonujemy wyłącznie z zastosowaniem materiałów wysokiej jakości. Dokładamy wszelkich starań, by efekty naszych działań były trwałe i spełniały Państwa oczekiwania.

Ponadczasowe tynki tradycyjne

Jeśli chodzi o tynki tradycyjne, na przykład cementowo-wapienne zewnętrzne – stosujemy je do tynkowania ścian jedno- i trójwarstwowych oraz renowacji starych tynków. Wewnątrz budynku tynk tradycyjny może stanowić ostateczne wykończenie powierzchni ściany albo pełnić funkcję podłoża do wykonania wypraw cienkowarstwowych, np. gładzi gipsowych. Tynk cementowo-wapienny można też zatrzeć na gładko i w ten sposób uzyskać estetyczną i trwałą powierzchnię bez stosowania dodatkowo gładzi. Takie tynki są znacznie trwalsze od tynków gipsowych mogą być z powodzeniem stosowane w pomieszczeniach, w których ściany są narażone na uszkodzenia oraz pomieszczeniach mokrych, w których tynków gipsowych nie powinno się używać.

Tynki akrylowe do ocieplania budynków

Jeśli chodzi o tynki akrylowe głównie wykorzystujemy je przy ociepleniach budynków, ponieważ stanowią one szczelną barierę dla przenikania pary wodnej. Tynk akrylowy doskonale sprawdza się przy ociepleniach budynków styropianem. Materiał ten ma on jednak szereg wad, na które trzeba zwrócić uwagę  przy wyborze sposobu m.in. ocieplenia budynku. Nasi fachowcy poddadzą ocenie Państwa dom, rodzaj wykończenia i podpowiedzą z jakiej metody należy skorzystać w Państwa sytuacji. Stawiamy na indywidualne projekty, abyście byli Państwo zadowoleni z nawiązanej współpracy i cieszyli się przed długie lata ze zrealizowanej wspólnie z nami inwestycji. 

Eleganckie tynki strukturalne

Tynk strukturalny jest jednym z najbardziej eleganckich i uniwersalnych rodzajów tynku ozdobnego. Możemy stosować go na niemal każdej powierzchni, otrzymując oryginalną fakturę ścian bądź sufitów. Podczas nakładania tego rodzaju tynków na elewację lub we wnętrzu budynku, należy pamiętać o wielu ważnych rzeczach takich jak m.in. korzystanie z odpowiednich narzędzi.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy remontowej. Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy przejść przez cały remont elewacji szybko i komfortowo. Z naszymi fachowcami możecie być Państwo spokojni o poprawność i terminowość wykonywanych prac.